Vývěska

Létající barevné klenoty v MŠ

Ve středu 29.1.2020 budeme mít v MŠ vystoupení – Létajících barevných klenotů – papoušci vícero druhů. Děti se dovědí spoustu informací o životě těchto ptáků, budou mít možnost s papoušky povídat . Určitě to bude pro děti něco nového a zajímavého 🙂
Vzhledem k ceně programu a počtu dětí,vybíráme 60,- Kč

Sněhulácký karneval

Ve čtvrtek 30.1.2020 budeme mít ve školce SNĚHULÁCKÝ KARNEVAL.
Prosím, připravte dětem kostým k tomuto tématu. Uděláme si zimu alespoň ve školce 🙂 Děkujeme, že s námi takto krásně spolupracujete, moc si toho vážíme!!!!!

Jóga v MŠ

Od 29.1.2020 do 27.5.2020 bude v MŠ probíhat kurz jógy pro děti – jde o 17 lekcí, celková cena je 700,-

Termín – středa od 9,00h

Cvičit bude tradičně p. Hellerová

Vánoční prázdniny

Vánoční prázdniny zahájíme již v pátek 20.12.2019 a ve školce se sejdeme v plném zdraví v pondělí 6.1.2020 🙂
Krásně si toto dlouhé volno užijte, odpočívejte a načerpejte mnoho sil 🙂

Vánoční výlet do Prahy

Ve čtvrtek 19.12.2019 navštívíme tradičně se školáky vánoční Prahu.
Vzhledem k neuvěřitelné obsazenosti vlaků se sejdeme tentokrát na nádraží v Moravské Třebové již 5.50 hod.

S sebou: Teplé oblečení!!!!!, do batůžku svačinu a pití na celý den! Penízky na útratu,vzhledem k tomu, že v Praze je blaze, tak adekvátně k tomu 🙂 (počítejte oběd + trdelník a něco,co se dětem zalíbí 🙂 )

Návrat po 20,00 h

Vybíráme 150,-

Více informací v MŠ 🙂

Vánoční besídka 2019

V úterý 17.12.2019 vás srdečně zveme na vánoční besídku a společné posezení u kávy a cukroví 🙂 Přijďte se na chvilku zastavit  a nasát vánoční pohodu 🙂

Budeme strašně moc vděčni za každý kousek cukroví, či jiného občerstvení, aby se nám společně podařilo vytvořit příjemnou atmosféru! Děkujeme za vše!